وب سایت شخصی دکتر محمد علیرحیمی

wWw.m-alirahimi.ir wWw.mohammad-a.ir wWw.dr-alirahimi.ir

جولان خفن ترین خودروهای دنیا در نیروی پلیس دوبی!

پلیس دوبی نشان داده که همیشه یکی از پیشتازترین نیروهای حال حاضر آسیا یا شاید از جهاتی جهان است. حداقل استفاده این نیرو از عینک‌های گوگل باید شما را به این نتیجه رسانده باشد.اما از طرف دیگر یکی از قابل توجه ترین و البته هیجان انگیزترین ویژگی‌های این نیرو استفاده از پرسرعت ترین ماشین‌های حال حاضر دنیا در میان نیروهای خود است. تصور کنید در یکی از خیابان‌های این شهر در حال گشت و گذار هستید و یک بوگاتی ویرون آژیرکشان از کنار شما رد می‌شود؛ چه چیزی هیجان انگیزتر از این؟!


در این شهر انواع خودروهای لوکس رفت و آمد می‌کنند، اما نکته جالب اینجاست که توریست‌های این شهر به جای آن‌ها ترجیح می‌دهند با ماشین‌های پلیس این شهر عکس بیندازند. گشت و گذاری در توییتر و اینستاگرام شاید این واقعیت را به خوبی برای شما اثبات کند. این دقیقا همان هدفی است که پلیس دوبی دنبال می‌کند؛ به عقیده آن‌ها ورود این ماشین‌ها لزوما نه به دلیل بالابردن میزان قدرت پلیس که جذب توریست‌ها و ارتباط نزدیک تر با آنهاست.


در حال حاضر ماشین‌های توفنده ای چون بوگاتی ویرون، لامبورگینی Aventador و استون مارتین وان-77 به مدل هایی تبدیل شده اند که همه خواستار عکسی با آنها هستند. به تازگی ویدیویی منتشر شده و در 4 دقیقه گشت و گذاری جذاب در میان ماشین‌های پلیس دوبی و واکنش توریست‌ها انداخته است. از این لینک می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید یا از این لینک دانلود کنید.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

موضوع مطلب

عنوان مطلب پیشنهادی شما در اینجا قرار می گیرد

می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید.

متن کامل

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات