وب سایت شخصی دکتر محمد علیرحیمی

wWw.m-alirahimi.ir wWw.mohammad-a.ir wWw.dr-alirahimi.ir

دیدار تسلا و BMW مقدمه ای برای گسترش سریع خودروهای الکتریکی

 چند روز پیش با یکدیگر دیداری داشته‌اند که می‌تواند مقدمه ای برای گسترش بسیار سریع خودروهای الکتریکی در دنیا باشد.

الون ماسک مرد بزرگ دنیای تکنولوژی و صاحب شرکت‌های خودروسازی تسلا و اسپیس ایکس چند روز پیش در کنفرانسی خبر از انتشار جزئیات سیستم‌های سوپرشارژر خود برای دیگر شرکت خودروسازی داد تا مقدمه‌ای برای آن‌ها بهره‌مندی آنها از این امکانات باشد. اتفاقی که در نوع خود جالب توجه است...اما ماسک در این کنفرانس اشاره ای نیز به دیدار خود با مسئولین شرکت BMW داشت. دیداری مهم که پیشبینی می‌شود برای آینده خودروسازی BMW بسیار مهم و تأثیرگذار خواهد بود. 

الون ماسک در مورد این دیدار گفت: «فکر می‌کنم که سیستم‌های شارژ با سرعت بالا، می‌تواند یکی از زمینه‌های عالی برای یکسان‌سازی و هماهنگ سازی میان کارخانه‌ها باشد. تیم BMW دیشب از تسلا دیدن کرد. ما در مورد ظرفیت و پتانسیل‌های همکاری صحبت‌هایی داشتیم که یکی از مهم‌ترین‌های آن شبکه Supercharging ما بود. ما حتی خوشحال‌تر نیز خواهیم شد که دیگر شرکت‌ها به ما بپیوندند و از شبکه شارژ پرسرعت ما استفاده کنند و در نهایت خودشان نیز به ساخت این ایستگاه‌ها روی بیاورند.»

از طرفی BMW نیز به سرعت حرکت در مسیر برنامه خودروهای الکتریکی خود را دنبال می‌کند. این شرکت در چند ماه اخیر کارهایی را روی i3 و همینطور مدل‌های هیبریدی i8 آغاز کرده است. شبکه گسترده سوپرشارژرهای تسلا در ایالات متحده و اقدام اخیر این شرکت در ارائه جزئیات این ایستگاه‌ها می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای شرکت‌های تولیدکننده خودروهای الکتریکی باشد
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

موضوع مطلب

عنوان مطلب پیشنهادی شما در اینجا قرار می گیرد

می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید.

متن کامل

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات